Regulamin

  1. Treningi aktywności ruchowej prowadzone przez instruktorów active4you mają charakter rekreacyjnych zajęć ruchowych.
  2. Zajęcia treningowe prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów.
  3. Prawo udziału w zajęciach mają osoby , które wcześniej zgłosiły chęć uczestnictwa.
  4. Osoby , które nie ukończyły 18 roku życia zobowiązane są do dostarczenia na zajęcia pisemnej zgody opiekuna prawnego .
  5. Osoby biorące udział w treningach posiadające problemy zdrowotne zobowiązane są do dostarczenia zgody lekarza do uprawiania aktywności ruchowej.
  6. Objawy niedyspozycji , złego samopoczucia w dniu treningu należy zgłosić instruktorowi niezwłocznie przed lub podczas trwania zajęć.
 1. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach treningowych jest posiadanie sportowego stroju niekrępującego ruchów oraz sportowego , wygodnego obuwia.
 2. Osoby podejmujące się szkoleń oraz treningów zobowiązane są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa , dbałości o powierzony przez instruktora lub trenera sprzęt sportowy na czas zajęć.
 3. Zaplanowany wcześniej trening może zostać odwołany przez instruktora lub trenera ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne.
 4. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach aktywności ruchowej jest wypełnienie formularza kontaktowego , dokonanie wpłaty we wskazanym terminie , przesłanie oświadczenia o dobrowolnym uczestnictwie w zajęciach aktywności ruchowej.

 

DRUKUJ OŚWIADCZENIE